Інформація про сортування сміття

В ДНЗ №12 «Райдужний» з метою підвищення рівня обізнаності та формування свідомості підростаючого покоління були проведені заходи із вихованцями, батьками (дистанційно), працівниками закладу з питання необхідності сортування сміття.
Саме тому з дітьми були проведені тематичні заняття на яких вони навчались сортувати сміття.
На прикладі імпровізованих контейнерів для різного виду сміття, вихователі розповіли та показали, яке сміття куди можна викидати, що з цього сміття можна повторно виготовити, а також звернули увагу дітей про дуже небезпечне сміття, яке не можна викидати у жоден контейнер, наприклад, батарейки.
Маленькі слухачі були дуже уважними і активно відповідали на запитання. А щоб перевірити, чи засвоїли діти «урок», їм запропонували пограти у гру «Посортуй сам». Діти охоче вибирали різне «сміття» з пакету та клали їх у правильний, на їх думку, контейнер.
Інформацію про проведені заходи було розміщено в соціальній мережі Фейсбук, сайті закладу, Вайбер групи батьків.