Інформація про відновлення діяльності закладу

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Згідно листа Міністерства освіти і науки України № 1/9 – 269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти» садочок розпочинає поступове відновлення діяльності.
З 10 червня розпочинають свою роботу дві групи: І молодша та спеціалізована група для дітей з вадами зору.

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 ранковий прийом дітей до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодніх умов – на вході до приміщення). Час ранкового прийому дітей з 7.30 до 8.20 та передача після закінчення дня з 17.00 до 18.00. Батьки або особи, які їх заміщують повинні бути в респіраторі або захисній масці. Перебування батьків на території закладу обов’язково в масці, вхід до будівлі суворо заборонено.

Про відкриття решти груп заклад буде надавати інформацію згодом.

Рекомендуємо батькам, які з 10 червня планують приводити дітей до садочка:

– отримайти від педагогів групи інформацію про перебування дитини в закладі;

– отримати довідку про епідоточення дитини (надає лікар-педіатр, з яким батьки уклали декларацію);

З нетерпінням чекаємо на повне відновлення діяльності закладу. Бажаємо батькам та мелечі бути здоровими!

Слідкуйте за подальшою інформацією.