Літо, літо золоте!

Літо – цікава, весела, довгоочікувана пора для дітлахів, час захоплюючих розваг і пригод. Це сприятлива пора для оздоровлення та загартування. Навіть сама природа піклується про наших дітей, бо саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода, найефективніше впливають на організм дитини, зміцнюють здоров’я та сприяють отриманню позитивних емоцій.

Враховуючи природні фактори, колектив садочка «Райдужний» створює оптимальні умови для оздоровлення та задоволення усіх потреб малюків. З цією метою педагоги закладу велику увагу приділяють загартовуючим та оздоровчим заходам, як у повсякденному житті, так і під час спеціально організованих заходів з дітьми: ранкова гімнастика та гімнастика після сну, фізкультурні заняття, ігри, розваги, дитячий туризм до комплексу яких входять проведення повітряних, сонячних ванн, дозоване ходіння босоніж, ігри з водою на майданчиках, обливання стоп ніг водою. Під час проведення заходів педагоги дотримуються основних принципів: послідовність, систематичність, індивідуальний підхід. Адже головним завданням оздоровчого періоду є зміцнення здоров’я та загартування вихованців.

Влітку багато часу діти проводять на свіжому повітрі, тому прогулянки – є ефективним засобом оздоровлення, де малеча може гратися на ігрових майданчиках в різноманітні ігри з улюбленими іграшками, спілкуватися з природою, проявляти свою ініціативу та творчі здібності. З цією метою створені максимальні умови відповідно віку, тривалістю відпочинку, достатньої рухової активності.

Літо – сприятлива пора для отримання позитивних емоцій, задоволення та вражень, що благодатно впливають на стан здоров’я. Наші малюки полюбляють ігри, розваги, активну участь приймають в спортивних та музичних розвагах, святах: «Фестиваль рухливих ігор», «Ой, у лузі калина!», «На Івана, на Купала, трав цілющих назбирала», «Літо красне, мов сонечко ясне!». В липні в дитячому садочку відбулося свято «Змагання маленьких козачат». Діти поринули в козацьку епоху, одягли вишивані сорочки, шаровари, в піднесеному настрої показували силу, спритність, витривалість. Діти отримали не тільки задоволення, а й користь для здоров’я.

Дитячий садок «Райдужний» – це країна щастя, радості, добра, яка хоче, щоб вихованці були здоровими та успішними. Тож сподіваємось, що літнє оздоровлення для наших дітлахів стане корисним і радісним.