Міський спортивний фестиваль “Перші кроки”

15  травня 2018  року  вихованці  ДНЗ  №12 «Райдужний»   взяли  участь  у  міському фестивалі «Перші кроки».  Захід   був  проведений  згідно Програми проведення міського спортивного фестивалю «Перші кроки». Учасники фестивалю (12 вихованців: 6 хлопчиків та 6 дівчаток) виконали  комплекс  гімнастичних  вправ на степах «Сонце нам сяє» .   Проявили   спритність та швидкість під час участі в естафетах «Передай м’яч наступному гравцеві» , «Передай м’яч над головою», «Перегони на фітболах».  Крім  учасників  були присутні  на святі  діти середніх, старших груп у кількості  30  осіб. Всі учасники  отримали  нагороди (медалі) за участь у фестивалі «Перші кроки»  та солодкі  призи  ( шоколадні медалі).  На свято були запрошені батьки вихованців . Дорослі  та діти   отримали  яскраві  враження та позитивні емоції.