Освіта дітей з особливими потребами (програми)

Програми за якими працюють спеціалізовані групи для дітей з вадами зору.

№ з/п Назва Автори
1. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років “Дитина” розроблена відповідно до Базового компонента дошкільної освіти (2012р.) і є комплексною варіативною програмою, в якій відображено вимоги до змісту дошкільної освіти. Зміст освітньої роботи з дітьми структурований за принципом інваріативності та варіативності Наук. кер. проекту – Огнев`юк В.О., авт. колектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н.І. та ін. – нова редакція 2016 року (лист Міністерства освіти і науки України № 1/11-16163 від 09.11.2015)

2.

Корекційно-реабілітаційна робота в спеціальних дошкільних закладах для дітей з особливими освітніми потребами Дегтяренко Т.М., Вавіна Л.С., редакція 2008 року (гриф надано Міністерством освіти і науки України. Лист № 1.4/18-Г-2222 від 12.12.2007)