І молодша група 28.04.2020

МОВЛЕННЯ  ДИТИНИ

Що таке безпека дитини?

Безпека – це: знання дітей-дошкільників про певні небезпечні ситуації та людей, які можуть загрожувати здоров’ю та життю, уміння правильно поводитися у різних ситуаціях.

Проявляйте витримку і навчайте дітей    берегти своє життя та здоров’я.

Пам’ятайте, що проїжджа частина є одним  з головних місць травмування дітей!

Пригоди сірника  (маленька казочка)

Жив-був у коробочці сірничок на ім’я Спалах. «Може, я стану кому-небудь у нагоді», – подумав Спалах і викотився з коробки. По дорозі йому зустрівся Півник. Він вирішив взяти Спалаха з собою в гості до Мурки. Але сірничок згадав знайомий «Тілі – бом» і відмовився йти з Півником.Потім з сірничком захотіли погратися мишенята біля сухого хмизу. Але вони не вміли обережно поводитися з сірниками, і Спалах не погодився товаришувати з ними.Нарешті, сірничка знайшов маленький Івасик. Він знав, що сірники – не іграшки, і віддав його мамі. «Дуже добре, – сказала мама, – буде чим розпалити піч».

«Я знадобився!» – вигукнув радісно сірничок і спалахнув. Добре приносити корись!

Діти, пам’ятайте, що бавитися з сірниками – небезпечно для вашого життя!