Тиждень психології

Яскраво та насичено пройшов Тиждень психології в ДНЗ №12 «Райдужному». Кожного дня вихованці закладу подорожували разом з Лунтиком та відвідували різні планети.

Вихованці спеціалізованих груп потрапили на планету Добра. Діти вчилися говорити одне одному приємні слова – компліменти, розуміти силу добра у взаєминах з людьми, цінувати хороші вчинки, добрі взаємини,  згадали «добрі» слова та вчинки, допомогли тваринкам відшукати своїх мам.

Планету Дружби відвідали діти середніх груп. Під час подорожі малята пригадали, що значить «вміти дружити», розвивали комунікативну компетентність – вміння вільно і невимушено спілкуватись, вчилися аналізували поведінку інших, довіритися товаришеві, разом з Лунтиком вони дізналися про правила дружби. Поверталися діти не з пустими руками, жителі планети подарували малятам долоньки на яких написали мирилки. З цих долоньок вихованці створили колаж для групи.

Малята молодших груп відвідали планету Радості. Подорож була сповнена позитивними емоціями. Діти розповіли Лунтику про радість, згадали коли вони її відчувають, вчилися розуміти свої почуття та передавати їх в русі. Особливе захоплення викликало малювання кольоровими мильними бульбашками.

Цікавою була подорож і на планету Знань, яку здійснили діти старших груп. Разом з Лунтиком вони познайомились з незвичною природою планети, допомогли деревам, та квітам позбутися шкідників. Під час заняття діти розвивали творчу уяву, вдосконалювали пізнавальні психічні процеси та навички групової взаємодії.

Для ефективної роботи, збереження психічного здоров’я людині  важливо відновити свій психоенергетичний потенціал, пом’якшити вплив стресових ситуацій. Саме тому з працівниками закладу було проведено тренінг «Подорож до себе». Під час заходу працівники отримали теоретичні та практичні знання з питань підтримання у задовільному стані психоемоційного здоров’я, згадали ресурси, що підтримують їх протягом життя та віднайшли.