Виготовляємо фізкультурне обладнання для рухливих ігор

Доброго дня всім дітям та їх батькам!

Сьогодні виготовляємо фізкультурне обладнання для рухливих ігор. Беремо з собою гарний настрій, терпіння та матеріал для виготовлення і починаємо!

Перший виріб – «Лижі -скороходи», який розвиває рівновагу, ритм, координацію рухів, сприяє розвитку фізичних якостей, удосконалює рухові навички дітей.

Вам знадобляться: пляшки пластикові-4шт,чорний фломастер, ножиці, кольоровий папір, клей.

Другий виріб – «Веселі жучки»

Сприяє розвитку координації рухів, швидкості бігу та ходьби, спритності, уваги, уяви, розвитку фізичних якостей. Можна використовувати під час бігу «змійкою», ходьбою між предметами,  стрибків через предмети, перешагування предметів, в рухливих іграх.

Вам знадобиться: пластикові пляшки різного об’єму, різнокольорові фарби, пензлик для фарби, ножиці, термопістолет з клеєм, пінопластова кулька для голови, зубочистки.

Третій виріб «Паличка-моталка»

Розвиває дрібну моторику рук

Знадобиться: дерев’яна паличка, мотузка, дрібна іграшка.

До палички прив’язуємо мотузку, до мотузки дрібну іграшку і змагаємося, хто швидше!!

Вибираємо вироб і починаємо!