Звіт про виконану роботу з безпеки життєдіяльності дошкільників взимку

Звіт

про виконану роботу по збереженню життя і здоров’я вихованців дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №12 «Райдужний»

На виконання наказу управління освіти Конотопської міської ради №22 від 18.01.2022 «Про запобігання загибелі на воді», з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізація роботи з безпеки життєдіяльності, ознайомлення дітей з правилами поведінки на річках та водоймах в зимовий період в дошкільному закладі було заплановано та проведено ряд заходів:

Інтегровані заняття: ознайомлення з навколишнім «Лід – це весело, але небезпечно», мовленнєве спілкування «Зима – чудова пора», «На льоду можна втрапити в біду», «Зимові розваги».

Бесіди з дітьми під час яких вихователі ознайомили вихованців щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, поведінки на льоду:  «Правила поведінки на льоду», «Небезпека на річках взимку», «Поведінка під час ожеледиці», «Про що розповіла крижинка».

Дошкільнята переглянули відеоролики « Правила поведінки на льоду», «Правила безпечної поведінки взимку»

Формування в дитини  дошкільного  віку  свідомої  безпечної  поведінки в довкіллі базується на позитивних прикладах поведінки дорослих.                        Вихователями всіх вікових груп були проведені для батьків консультації:

«Небезпека на льоду», «Рятування потерпілих на льоду», «Не залишайте дітей без нагляду», «Заходи безпеки на кризі».

З дітьми проводились рухливі ігри: «Хто швидше», «По рівненькій доріжці», « Що змінилося», «Не наступи», «Сніжиночки біленькі», «Дістань сосульку», «Сніжинки та вітер».

Дидактичні ігри: «Підбери парні картинки», «Яка бурулька», «Уроки безпеки», «Слухняні діти», «Щоб не захворіти», «Так чи ні ?», «Хто живе під кригою, «Небезпека, що приховує природа.», «Придумай та скажи».

Сюжетно –рольові ігри: «Лікарня», «Швидка допомога»; ігрові ситуації:  «Що було б, якби…?», вікторина – змагання: «Зимонька – зима».

Дітлахи спостерігали за льодом, за снігом (дослідницька діяльність: «Білий сніг – брудна вода», «Що таке лід?»).

В кожній віковій групі оформлені тематичні куточки з інформацією «Безпека дитини».