РУХ-ЦЕ ЖИТТЯ!

Здорові діти-це основа життя нації. Турбота про здоров’я підростаючого покоління-один з пріоритетних напрямків державної політики в галузі освіти. Саме в дошкільному віці діти вчаться відповідально ставитись до свого здоров’я, опановують гігієнічні навички, починають цікавитися різними видами спорту, відвідувати секції та гуртки.

РАНКОВА ГІМНАСТИКА

Щоденне виконання ранкової гімнастики має велике значення. Гімнастика корисно влриває на здоров’я дітей. Виконуючи вранці деякі легкі комплекси вправ, дитина отримує заряд бадьорості на весь день. Ці вправи покращують дії всі органів та їх систем, сприяють розвитку необхідних рухових навичок, укріпленню м’язів, формуванню правильної постави. Ранкові вправи повинно робити перед сніданком 5-6хв. В холодну пору року гімнастику потрібно робити при відкритій фрамузі, в теплу-краще на вулиці. Дитина повинна бути одягнена так, щоб одяг не заважав рухам.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!