Зоровий режим малюка

Шановні батьки, старайтеся зберегти зір своїх дітей у сучасному світі комп’ютерів і інших аналогічних пристроїв. Дозуйте зорове навантаження дитини, не дозволяйте їй до нескінченності займатися з планшетом або смартфоном.

Чергуйте періоди напруженої зорової праці з активним відпочинком. Дуже корисні прогулянки на свіжому повітрі. У самому ранньому віці малюки з легкістю освоюють різні гаджети: дитина ще не навчилаь говорити, але вже знає, як включити гру або мультики на планшеті. На думку фахівців, технічний прогрес таїть в собі певні небезпеки. Тому вони виробили рекомендації для батьків, які допомагають зберегти дитині зір і при цьому не обмежувати її бажань йти в ногу з часом.

У дорослих, які багато часу проводять за комп’ютером виникають неприємні відчуття, такі як дискомфорт і втому, такі відчуття характерні і для малюків. Тільки на відміну від дорослих, на маленьких дітей такі навантаження впливають набагато серйозніше і можуть спричинити різке зниження зору. Батькам необхідно розуміти, що рання інтенсивна ,, експлуатація,, очей на близькій відстані загрожує погіршенням зору у дитини.

Займатися малюванням або ліпленням малюкові треба тільки за столом і тільки при хорошому освітленні. У дітей до трьох років висока ймовірність розвитку міопії навіть в тих випадках, коли у дитини немає до цього генетичної схильності.

Причиною виникнення патологічного стану стають постійні навантаження на очі. У віці від року до трьох років органи зору активно розвиваються. Ось чому в цей період важливо створити умови для правильного функціонування зорової системи. Навіть, якщо дитина добре бачить, то при тривалих заняттях вона повинна робити перерви через кожні 15-20хвилин. Слідкуйте, щоб малюк зберігав правильну поставу, відомо, що викривлення в шийному відділі хребта може спровокувати погіршення зору. Зберегти хороший зір допомагає збалансоване харчування. Обов’язково включати в раціон дитини рибу, сир, горіхи, мед (при відсутності алергії на ці продукти). Уважно стежте за поведінкою малюка, якщо він почав мружитись, скошує погляд,  скаржиться на втому, головний біль, терміново вирушайте з дитиною на консультацію до дитячого лікаря-офтальмолога. Ці скарги можуть бути першими ознаками погіршення зору. Лікування очних хвороб у дітей ефективніше в ранньому віці, доки зорова система не сформувалася остаточно.

Будьте здорові.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *